Spelprogram - Div 3 Sydöstra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2010-04-17 14:00 Räppe GOIF - Rydaholms GoIF 1 - 2 211 Räppevallen
2010-04-17 15:00 Saxemara IF - Emmaboda IS 1 - 1 181 Brunnsvallen
2010-04-17 15:00 IFK Karlshamn - Växjö BK 0 - 1 149 Vägga IP
2010-04-17 15:00 Sölvesborgs GoIF - Älmhults IF 1 - 1 303 Svarta Led
2010-04-17 15:00 Lyckeby GoIF - Moheda IF 0 - 2 220 Lyckåvallen
2010-04-17 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Färjestadens GOIF 5 - 1 200 Rävemåla
2010-04-23 18:30 Emmaboda IS - Räppe GOIF 1 - 0 210 Emmaboda IP
2010-04-24 15:00 Rydaholms GoIF - FK Älmeboda/Linneryd 2 - 1 180 Kungshall, Rydaholm
2010-04-24 15:00 Färjestadens GOIF - Lyckeby GoIF 2 - 0 150 Tallhöjdens IP
2010-04-24 15:00 Moheda IF - Sölvesborgs GoIF 2 - 1 195 Moheda IP
2010-04-24 15:00 Växjö BK - Saxemara IF 1 - 1 215 Torparängen
2010-04-25 17:00 Älmhults IF - IFK Karlshamn 5 - 1 300 Älmevallen
Maj
2010-05-01 15:00 Saxemara IF - Älmhults IF 2 - 4 208 Brunnsvallen
2010-05-01 15:00 IFK Karlshamn - Moheda IF 2 - 2 126 Vägga IP
2010-05-01 15:00 Sölvesborgs GoIF - Färjestadens GOIF 2 - 2 150 Svarta Led
2010-05-01 15:00 Lyckeby GoIF - Rydaholms GoIF 0 - 1 200 Lyckåvallen
2010-05-02 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Räppe GOIF 1 - 1 200 Rävemåla
2010-05-03 18:30 Växjö BK - Emmaboda IS 1 - 0 177 Torparängen
2010-05-07 19:00 Emmaboda IS - FK Älmeboda/Linneryd 2 - 0 60 Emmaboda IP
2010-05-08 15:00 Rydaholms GoIF - Sölvesborgs GoIF 1 - 2 110 Kungshall, Rydaholm
2010-05-08 15:00 Färjestadens GOIF - IFK Karlshamn 2 - 2 50 Tallhöjdens IP
2010-05-08 15:00 Moheda IF - Saxemara IF 2 - 1 120 Moheda IP
2010-05-09 17:00 Älmhults IF - Växjö BK 0 - 3 214 Älmevallen
2010-05-10 19:00 Räppe GOIF - Lyckeby GoIF 0 - 1 143 Räppevallen
2010-05-14 19:00 Saxemara IF - Färjestadens GOIF 0 - 0 184 Brunnsvallen
2010-05-14 19:00 Sölvesborgs GoIF - Räppe GOIF 5 - 1 322 Svarta Led
2010-05-16 14:00 Lyckeby GoIF - FK Älmeboda/Linneryd 0 - 0 150 Lyckåvallen
2010-05-16 16:00 IFK Karlshamn - Rydaholms GoIF 1 - 2 97 Vägga IP
2010-05-16 17:00 Älmhults IF - Emmaboda IS 2 - 0 270 Älmevallen
2010-05-17 19:00 Växjö BK - Moheda IF 3 - 3 400 Torparängen
2010-05-21 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Sölvesborgs GoIF 1 - 1 190 Rävemåla
2010-05-21 19:00 Emmaboda IS - Lyckeby GoIF 1 - 1 140 Emmaboda IP
2010-05-22 13:00 Rydaholms GoIF - Saxemara IF 6 - 1 110 Kungshall, Rydaholm
2010-05-22 15:00 Räppe GOIF - IFK Karlshamn 3 - 2 96 Räppevallen
2010-05-22 15:00 Färjestadens GOIF - Växjö BK 1 - 5 75 Tallhöjdens IP
2010-05-22 15:00 Moheda IF - Älmhults IF 2 - 1 275 Moheda IP
2010-05-28 19:00 Saxemara IF - Räppe GOIF 1 - 1 178 Brunnsvallen
2010-05-29 15:00 Sölvesborgs GoIF - Lyckeby GoIF 1 - 2 303 Svarta Led
2010-05-29 15:00 Moheda IF - Emmaboda IS 6 - 1 208 Moheda IP
2010-05-30 15:00 IFK Karlshamn - FK Älmeboda/Linneryd 0 - 0 102 Vägga IP
2010-05-30 17:00 Älmhults IF - Färjestadens GOIF 2 - 0 208 Älmevallen
2010-05-31 19:00 Växjö BK - Rydaholms GoIF 2 - 0 428 Torparängen
Juni
2010-06-04 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Saxemara IF 0 - 2 167 Rävemåla
2010-06-05 15:00 Lyckeby GoIF - IFK Karlshamn 1 - 0 173 Lyckåvallen
2010-06-05 15:00 Rydaholms GoIF - Älmhults IF 1 - 4 162 Kungshall, Rydaholm
2010-06-05 15:00 Färjestadens GOIF - Moheda IF 2 - 0 100 Tallhöjdens IP
2010-06-05 15:00 Emmaboda IS - Sölvesborgs GoIF 2 - 4 110 Emmaboda IP
2010-06-07 19:00 Räppe GOIF - Växjö BK 1 - 2 132 Räppevallen
2010-06-10 19:00 Moheda IF - Rydaholms GoIF 0 - 2 387 Moheda IP
2010-06-11 19:00 Växjö BK - FK Älmeboda/Linneryd 1 - 1 117 Torparängen
2010-06-12 15:00 Saxemara IF - Lyckeby GoIF 1 - 1 254 Brunnsvallen
2010-06-13 17:00 Älmhults IF - Räppe GOIF 7 - 2 182 Älmevallen
2010-06-14 19:00 IFK Karlshamn - Sölvesborgs GoIF 2 - 5 279 Vägga IP
2010-06-14 19:00 Färjestadens GOIF - Emmaboda IS 3 - 1 200 Tallhöjdens IP
2010-06-17 19:00 Räppe GOIF - Moheda IF 1 - 0 309 Räppevallen
2010-06-18 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Älmhults IF 1 - 1 125 Rävemåla
2010-06-19 13:00 Rydaholms GoIF - Färjestadens GOIF 4 - 1 125 Kungshall, Rydaholm
2010-06-19 15:00 Sölvesborgs GoIF - Saxemara IF 1 - 5 298 Svarta Led
2010-06-19 15:00 Lyckeby GoIF - Växjö BK 3 - 1 95 Lyckåvallen
2010-06-19 15:00 Emmaboda IS - IFK Karlshamn 1 - 2 70 Emmaboda IP
2010-06-22 18:30 Saxemara IF - IFK Karlshamn 1 - 0 272 Hejan Saxemara
2010-06-23 19:00 Rydaholms GoIF - Emmaboda IS 1 - 0 155 Kungshall, Rydaholm
2010-06-23 19:00 Färjestadens GOIF - Räppe GOIF 3 - 0 125 Tallhöjdens IP
2010-06-23 19:00 Moheda IF - FK Älmeboda/Linneryd 1 - 1 253 Moheda IP
2010-06-23 19:00 Älmhults IF - Lyckeby GoIF 0 - 2 167 Älmevallen
2010-06-23 19:00 Växjö BK - Sölvesborgs GoIF 3 - 1 137 Torparängen
2010-06-29 19:00 Räppe GOIF - Färjestadens GOIF 0 - 0 69 Räppevallen
2010-06-30 18:30 IFK Karlshamn - Saxemara IF 4 - 2 72 Vägga IP
2010-06-30 19:00 Lyckeby GoIF - Älmhults IF 1 - 1 123 Lyckåvallen
2010-06-30 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Moheda IF 1 - 1 175 Rävemåla
Juli
2010-07-04 17:00 Älmhults IF - FK Älmeboda/Linneryd 1 - 2 193 Älmevallen
2010-07-24 15:00 Sölvesborgs GoIF - Växjö BK 3 - 0 117 Svarta Led
2010-07-25 17:00 Emmaboda IS - Rydaholms GoIF 2 - 1 119 Emmaboda IP
2010-07-29 18:30 Saxemara IF - Sölvesborgs GoIF 2 - 2 238 Brunnsvallen
2010-07-30 19:00 Växjö BK - Lyckeby GoIF 1 - 2 100 Torparängen
2010-07-31 15:00 Färjestadens GOIF - Rydaholms GoIF 2 - 1 100 Tallhöjdens IP
2010-07-31 15:00 Moheda IF - Räppe GOIF 2 - 0 225 Moheda IP
Augusti
2010-08-01 17:00 IFK Karlshamn - Emmaboda IS 1 - 4 125 Vägga IP
2010-08-03 19:00 FK Älmeboda/Linneryd - Växjö BK 4 - 1 275 Linneryds IP
2010-08-04 19:00 Sölvesborgs GoIF - IFK Karlshamn 2 - 0 465 Svarta Led
2010-08-04 19:00 Lyckeby GoIF - Saxemara IF 1 - 0 360 Lyckåvallen
2010-08-04 19:00 Räppe GOIF - Älmhults IF 1 - 1 109 Räppevallen
2010-08-04 19:00 Rydaholms GoIF - Moheda IF 1 - 2 440 Kungshall, Rydaholm
2010-08-04 19:00 Emmaboda IS - Färjestadens GOIF 0 - 2 280 Emmaboda IP
2010-08-07 15:00 Saxemara IF - FK Älmeboda/Linneryd 3 - 2 225 Brunnsvallen
2010-08-07 15:00 Sölvesborgs GoIF - Emmaboda IS 1 - 0 257 Svarta Led
2010-08-07 15:00 Moheda IF - Färjestadens GOIF 1 - 1 182 Moheda IP
2010-08-08 17:00 Älmhults IF - Rydaholms GoIF 2 - 0 233 Älmevallen
2010-08-09 19:00 IFK Karlshamn - Lyckeby GoIF 3 - 3 185 Vägga IP
2010-08-09 19:00 Växjö BK - Räppe GOIF 1 - 2 285 Torparängen
2010-08-13 19:00 Räppe GOIF - Saxemara IF 1 - 4 112 Räppevallen
2010-08-13 19:00 Rydaholms GoIF - Växjö BK 2 - 3 260 Kungshall, Rydaholm
2010-08-14 15:00 Lyckeby GoIF - Sölvesborgs GoIF 1 - 1 205 Lyckåvallen
2010-08-14 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - IFK Karlshamn 3 - 1 198 Linneryds IP
2010-08-14 15:00 Färjestadens GOIF - Älmhults IF 1 - 3 75 Tallhöjdens IP
2010-08-14 15:00 Emmaboda IS - Moheda IF 2 - 2 156 Emmaboda IP
2010-08-20 18:30 Lyckeby GoIF - Emmaboda IS 4 - 1 209 Lyckåvallen
2010-08-21 15:00 Saxemara IF - Rydaholms GoIF 1 - 0 184 Brunnsvallen
2010-08-21 15:00 IFK Karlshamn - Räppe GOIF 2 - 4 60 Vägga IP
2010-08-21 15:00 Sölvesborgs GoIF - FK Älmeboda/Linneryd 3 - 1 222 Svarta Led
2010-08-21 15:00 Växjö BK - Färjestadens GOIF 1 - 0 107 Torparängen
2010-08-22 17:00 Älmhults IF - Moheda IF 2 - 0 534 Älmevallen
2010-08-28 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Lyckeby GoIF 2 - 1 175 Linneryds IP
2010-08-28 15:00 Rydaholms GoIF - IFK Karlshamn 2 - 6 105 Kungshall, Rydaholm
2010-08-28 15:00 Färjestadens GOIF - Saxemara IF 2 - 1 50 Tallhöjdens IP
2010-08-28 15:00 Emmaboda IS - Älmhults IF 2 - 2 68 Emmaboda IP
2010-08-29 15:00 Räppe GOIF - Sölvesborgs GoIF 0 - 6 102 Norremark
2010-08-30 17:45 Moheda IF - Växjö BK 1 - 1 365 Moheda IP
September
2010-09-04 15:00 Saxemara IF - Moheda IF 2 - 2 202 Brunnsvallen
2010-09-04 15:00 IFK Karlshamn - Färjestadens GOIF 2 - 0 77 Vägga IP
2010-09-04 15:00 Sölvesborgs GoIF - Rydaholms GoIF 1 - 0 416 Svarta Led
2010-09-04 15:00 Lyckeby GoIF - Räppe GOIF 0 - 2 152 Lyckåvallen
2010-09-04 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Emmaboda IS 1 - 1 281 Rävemåla
2010-09-04 15:00 Växjö BK - Älmhults IF 1 - 2 281 Torparängen
2010-09-10 19:00 Emmaboda IS - Växjö BK 3 - 1 90 Emmaboda IP
2010-09-11 15:00 Räppe GOIF - FK Älmeboda/Linneryd 0 - 1 118 Räppevallen
2010-09-11 15:00 Rydaholms GoIF - Lyckeby GoIF 5 - 3 128 Kungshall, Rydaholm
2010-09-11 15:00 Färjestadens GOIF - Sölvesborgs GoIF 4 - 2 150 Tallhöjdens IP
2010-09-11 15:00 Moheda IF - IFK Karlshamn 0 - 3 194 Moheda IP
2010-09-12 16:00 Älmhults IF - Saxemara IF 0 - 0 341 Älmevallen
2010-09-18 15:00 Saxemara IF - Växjö BK 1 - 3 232 Brunnsvallen
2010-09-18 15:00 Sölvesborgs GoIF - Moheda IF 2 - 0 393 Svarta Led
2010-09-18 15:00 Lyckeby GoIF - Färjestadens GOIF 3 - 1 150 Lyckåvallen
2010-09-18 15:00 FK Älmeboda/Linneryd - Rydaholms GoIF 0 - 3 125 Linneryds IP
2010-09-18 16:00 IFK Karlshamn - Älmhults IF 2 - 4 98 Vägga IP
2010-09-21 19:30 Räppe GOIF - Emmaboda IS 0 - 2 50 Tipshallen, Växjö
2010-09-25 15:00 Rydaholms GoIF - Räppe GOIF 2 - 2 225 Kungshall, Rydaholm
2010-09-25 15:00 Färjestadens GOIF - FK Älmeboda/Linneryd 2 - 1 150 Tallhöjdens IP
2010-09-25 15:00 Moheda IF - Lyckeby GoIF 2 - 4 131 Moheda IP
2010-09-25 15:00 Älmhults IF - Sölvesborgs GoIF 0 - 2 1 136 Älmevallen
2010-09-25 15:00 Växjö BK - IFK Karlshamn 3 - 2 100 Torparängen
2010-09-25 15:00 Emmaboda IS - Saxemara IF 0 - 1 240 Emmaboda IP