Spelprogram - Division 6 Herrar

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF lag 2 Bengtsfors IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brålanda IF lag 2 Lars Andersson 0760161783 Grön-vitrandig(vit rygg), Svart, Grön (tröja, byxa, strumpa)
Dals Långeds IK Jonas Halvorsson 0761003088 Vit, Svart, Vita
Eds FF Lag 2 Niklas Johansson 0702832135 0702832135 Blå, Blå, Blå
Håfreströms IF lag 2 Kjell-Arne Karlsson 053020528 0727029919 Röd, Blå, Röd
Högsäters GF lag 2 Johnny Malm 052840108 0707196388 Grön, Grön, Grön
IF Viken lag 2 Jan Olsson 053214519 Ljusblå, vit, Vita
IFK Åmål lag 2 Hossam Kaawach 053271195 0707543261 Blå-Vit randig, Blå, Blå
Kroppefjälls IF Mikael Andersson 0704446166 Röd, Svarta, Svarta
Ärtemark/Billingsfors Pontus Nordwall 053130814 0732556199 Coboltblå, Coboltblå, Coboltblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-29 15:00 320125004 Eds FF Lag 2 - IFK Åmål lag 2 5 - 0 Hultevi IP
2018-04-29 16:00 320125003 Brålanda IF lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 1 - 4 Sörbyvallen
2018-04-29 16:00 320125005 Kroppefjälls IF - Dals Långeds IK 4 - 1 Brunnsvallen
2018-04-29 17:00 320125001 IF Viken lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 2 - 1 Mossängens IP
Maj
2018-05-02 19:00 320125008 IFK Åmål lag 2 - Brålanda IF lag 2 3 - 2 Örnäsvallen
2018-05-03 19:00 320125009 Högsäters GF lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 3 - 2 Genevi IP
2018-05-05 15:00 320125006 Bengtsfors IF lag 2 - Kroppefjälls IF 3 - 1 Långevi
2018-05-05 15:00 320125007 Dals Långeds IK - Eds FF Lag 2 1 - 3 Ekhagsvallen
2018-05-07 18:30 320125010 Håfreströms IF lag 2 - IF Viken lag 2 4 - 4 Håvåsen
2018-05-10 19:00 320125011 IF Viken lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 3 - 0 Rösvallen
2018-05-13 15:00 320125012 Högsäters GF lag 2 - IFK Åmål lag 2 4 - 4 Genevi IP
2018-05-13 15:00 320125015 Håfreströms IF lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 1 - 3 Håvåsen
2018-05-13 16:00 320125013 Brålanda IF lag 2 - Dals Långeds IK 3 - 0 Sörbyvallen
2018-05-13 17:00 320125014 Eds FF Lag 2 - Kroppefjälls IF 1 - 2 Hultevi IP
2018-05-16 19:00 320125020 IFK Åmål lag 2 - IF Viken lag 2 1 - 0 Örnäsvallen
2018-05-18 18:30 320125019 Dals Långeds IK - Högsäters GF lag 2 2 - 3 Ekhagsvallen
2018-05-18 19:00 320125017 Bengtsfors IF lag 2 - Eds FF Lag 2 2 - 2 Långevi
2018-05-19 15:00 320125016 Ärtemark/Billingsfors - Håfreströms IF lag 2 1 - 5 Klockerudsvallen
2018-05-20 16:00 320125018 Kroppefjälls IF - Brålanda IF lag 2 1 - 1 Brunnsvallen
2018-05-24 19:00 320125024 Ärtemark/Billingsfors - Bengtsfors IF lag 2 2 - 3 Lövåsvallen
2018-05-27 15:00 320125025 Håfreströms IF lag 2 - IFK Åmål lag 2 2 - 1 Håvåsen
2018-05-27 16:00 320125023 Brålanda IF lag 2 - Eds FF Lag 2 2 - 6 Sörbyvallen
2018-05-27 17:00 320125021 IF Viken lag 2 - Dals Långeds IK 3 - 2 Rösvallen
2018-05-30 19:00 320125027 IFK Åmål lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 6 - 2 Örnäsvallen
Juni
2018-06-01 19:00 320125029 Eds FF Lag 2 - Högsäters GF lag 2 2 - 1 Bergslätt IP
2018-06-02 16:00 320125030 Kroppefjälls IF - IF Viken lag 2 3 - 2 Brunnsvallen
2018-06-03 15:00 320125026 Dals Långeds IK - Håfreströms IF lag 2 4 - 4 Ekhagsvallen
2018-06-03 17:00 320125028 Bengtsfors IF lag 2 - Brålanda IF lag 2 WO (3 - 0) Långevi
2018-06-06 15:00 320125033 IFK Åmål lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 4 - 2 Örnäsvallen
2018-06-09 15:00 320125035 Håfreströms IF lag 2 - Kroppefjälls IF 1 - 0 Håvåsen
2018-06-10 16:00 320125032 Högsäters GF lag 2 - Brålanda IF lag 2 2 - 1 Genevi IP
2018-06-11 19:00 320125031 IF Viken lag 2 - Eds FF Lag 2 3 - 2 Rösvallen
2018-06-13 18:30 320125038 Dals Långeds IK - IFK Åmål lag 2 1 - 4 Ekhagsvallen
2018-06-16 16:00 320125037 Kroppefjälls IF - Ärtemark/Billingsfors 1 - 2 Brunnsvallen
2018-06-17 15:00 320125036 Eds FF Lag 2 - Håfreströms IF lag 2 2 - 0 Bergslätt IP
2018-06-17 17:00 320125039 Bengtsfors IF lag 2 - Högsäters GF lag 2 2 - 2 Långevi
2018-06-18 19:00 320125040 Brålanda IF lag 2 - IF Viken lag 2 0 - 7 Sörbyvallen
2018-06-25 19:30 320125043 IFK Åmål lag 2 - Kroppefjälls IF 4 - 5 Örnäsvallen
2018-06-26 00:00 320125041 IF Viken lag 2 - Högsäters GF lag 2 WO (3 - 0) Rösvallen
2018-06-26 18:30 320125042 Dals Långeds IK - Bengtsfors IF lag 2 2 - 6 Ekhagsvallen
2018-06-26 19:00 320125044 Ärtemark/Billingsfors - Eds FF Lag 2 4 - 2 Klockerudsvallen
2018-06-26 19:00 320125045 Håfreströms IF lag 2 - Brålanda IF lag 2 2 - 1 Håvåsen
2018-06-30 12:00 320125022 Högsäters GF lag 2 - Kroppefjälls IF 1 - 3 Genevi IP
Juli
2018-07-02 19:00 320125002 Högsäters GF lag 2 - Håfreströms IF lag 2 1 - 2 Genevi IP
2018-07-05 18:30 320125034 Ärtemark/Billingsfors - Dals Långeds IK 6 - 2 Klockerudsvallen
Augusti
2018-08-08 19:00 320125049 IFK Åmål lag 2 - Eds FF Lag 2 5 - 3 Örnäsvallen
2018-08-11 16:00 320125050 Dals Långeds IK - Kroppefjälls IF 4 - 3 Ekhagsvallen
2018-08-12 16:00 320125048 Ärtemark/Billingsfors - Brålanda IF lag 2 7 - 2 Klockerudsvallen
2018-08-12 17:00 320125046 Bengtsfors IF lag 2 - IF Viken lag 2 4 - 2 Långevi
2018-08-13 19:00 320125047 Håfreströms IF lag 2 - Högsäters GF lag 2 4 - 3 Håvåsen
2018-08-18 15:00 320125052 Eds FF Lag 2 - Dals Långeds IK 2 - 4 Bergslätt IP
2018-08-18 16:00 320125051 Kroppefjälls IF - Bengtsfors IF lag 2 6 - 0 Brunnsvallen
2018-08-19 15:00 320125053 Brålanda IF lag 2 - IFK Åmål lag 2 1 - 4 Sörbyvallen
2018-08-20 18:30 320125055 IF Viken lag 2 - Håfreströms IF lag 2 1 - 6 Rösvallen
2018-08-20 18:45 320125054 Ärtemark/Billingsfors - Högsäters GF lag 2 4 - 2 Klockerudsvallen
2018-08-22 19:00 320125057 IFK Åmål lag 2 - Högsäters GF lag 2 8 - 1 Örnäsvallen
2018-08-24 18:45 320125058 Dals Långeds IK - Brålanda IF lag 2 1 - 2 Ekhagsvallen
2018-08-25 15:00 320125060 Bengtsfors IF lag 2 - Håfreströms IF lag 2 1 - 5 Långevi
2018-08-25 16:00 320125059 Kroppefjälls IF - Eds FF Lag 2 1 - 1 Brunnsvallen
2018-08-27 18:30 320125056 Ärtemark/Billingsfors - IF Viken lag 2 4 - 1 Klockerudsvallen
September
2018-09-01 14:00 320125061 Håfreströms IF lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 3 - 2 Håvåsen
2018-09-02 16:00 320125063 Brålanda IF lag 2 - Kroppefjälls IF 3 - 2 Sörbyvallen
2018-09-02 16:00 320125064 Högsäters GF lag 2 - Dals Långeds IK 3 - 2 Genevi IP
2018-09-02 17:00 320125062 Eds FF Lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 3 - 2 Bergslätt IP
2018-09-02 19:00 320125065 IF Viken lag 2 - IFK Åmål lag 2 1 - 0 Mossängens IP
2018-09-05 19:00 320125070 IFK Åmål lag 2 - Håfreströms IF lag 2 6 - 2 Örnäsvallen
2018-09-09 16:00 320125067 Kroppefjälls IF - Högsäters GF lag 2 7 - 3 Brunnsvallen
2018-09-09 16:30 320125066 Dals Långeds IK - IF Viken lag 2 1 - 3 Ekhagsvallen
2018-09-09 17:00 320125068 Eds FF Lag 2 - Brålanda IF lag 2 7 - 1 Bergslätt IP
2018-09-09 17:00 320125069 Bengtsfors IF lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 2 - 2 Långevi
2018-09-12 17:45 320125072 Ärtemark/Billingsfors - IFK Åmål lag 2 1 - 10 Lövåsvallen
2018-09-12 19:00 320125073 Brålanda IF lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 2 - 1 Sörbyvallen
2018-09-15 15:00 320125071 Håfreströms IF lag 2 - Dals Långeds IK 6 - 0 Håvåsen
2018-09-15 16:00 320125075 IF Viken lag 2 - Kroppefjälls IF 1 - 4 Rösvallen
2018-09-17 19:00 320125074 Högsäters GF lag 2 - Eds FF Lag 2 2 - 4 Färgelanda konstgräsplan
2018-09-19 18:00 320125078 Bengtsfors IF lag 2 - IFK Åmål lag 2 1 - 4 Långevi
2018-09-22 13:00 320125076 Eds FF Lag 2 - IF Viken lag 2 4 - 1 Bergslätt IP
2018-09-22 15:00 320125079 Dals Långeds IK - Ärtemark/Billingsfors 2 - 3 Ekhagsvallen
2018-09-22 15:00 320125080 Kroppefjälls IF - Håfreströms IF lag 2 1 - 0 Brunnsvallen
2018-09-24 19:00 320125077 Brålanda IF lag 2 - Högsäters GF lag 2 3 - 4 Sörbyvallen
2018-09-26 19:00 320125083 IFK Åmål lag 2 - Dals Långeds IK 6 - 1 Örnäsvallen
2018-09-29 12:00 320125082 Ärtemark/Billingsfors - Kroppefjälls IF 1 - 3 Lövåsvallen
2018-09-30 15:00 320125081 Håfreströms IF lag 2 - Eds FF Lag 2 3 - 5 Håvåsen
2018-09-30 16:00 320125084 Högsäters GF lag 2 - Bengtsfors IF lag 2 3 - 2 Genevi IP
2018-09-30 17:00 320125085 IF Viken lag 2 - Brålanda IF lag 2 7 - 2 Rösvallen
Oktober
2018-10-07 15:00 320125086 Högsäters GF lag 2 - IF Viken lag 2 9 - 2 Genevi IP
2018-10-07 15:00 320125087 Bengtsfors IF lag 2 - Dals Långeds IK 7 - 0 Långevi
2018-10-07 15:00 320125088 Kroppefjälls IF - IFK Åmål lag 2 2 - 3 Brunnsvallen
2018-10-07 15:00 320125089 Eds FF Lag 2 - Ärtemark/Billingsfors 5 - 0 Bergslätt IP
2018-10-07 15:00 320125090 Brålanda IF lag 2 - Håfreströms IF lag 2 5 - 14 Sörbyvallen