Spelprogram - Div 1 Flick Dalsland/Bohuslän 16-17 år 11 mot 11

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Martin Görling 052221965 0727312373 RÖD, BLÅ, RÖD
IK Rössö Uddevalla Patrik Dahlin 07687115848 07687115848 Röd, vit, röd
Orust FC Charlotte Svensson 0703747111 0703747111 Röd, Röd, Röd
Stångenäs AIS LAIK Stefan Dahlqvist 052310770 0705915152 Röd, Röd, Röda
Svarteborgs FK Martin Olofsson 052450467 0706913120 Svart, Svart, Svart
Vallens IF Niclas Bratt 030352919 0733330125 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-04 19:00 324758003 Vallens IF - Orust FC 0 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-05-05 17:00 324758002 IK Rössö Uddevalla - Stångenäs AIS LAIK 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-06 11:30 324758001 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Svarteborgs FK 6 - 0 Skarsjövallen
2018-05-08 19:00 324758004 Orust FC - IK Rössö Uddevalla 1 - 5 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-05-09 19:30 324758005 Stångenäs AIS LAIK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 4 - 1 Gullmarsvallen
2018-05-13 16:00 324758006 Svarteborgs FK - Vallens IF 0 - 2 Sjövallen
2018-05-23 19:00 324758007 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Orust FC 5 - 3 Ödsmåls IP
2018-05-23 19:15 324758008 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 5 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-23 19:30 324758009 Stångenäs AIS LAIK - Svarteborgs FK 3 - 0 Gullmarsvallen
2018-05-29 19:00 324758011 Orust FC - Stångenäs AIS LAIK 0 - 1 Glimmaråsen
2018-05-31 19:00 324758012 Svarteborgs FK - IK Rössö Uddevalla 3 - 3 Sjövallen
Juni
2018-06-10 16:00 324758014 Orust FC - Svarteborgs FK 1 - 1 Ivars Färg Arena
2018-06-11 19:30 324758013 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - IK Rössö Uddevalla 0 - 3 Grohedsvallen
2018-06-13 19:30 324758015 Stångenäs AIS LAIK - Vallens IF Uppskj. Gullmarsvallen
2018-06-25 19:30 324758010 Vallens IF - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2018-08-15 19:00 324758017 Stångenäs AIS LAIK - IK Rössö Uddevalla Gullmarsvallen
2018-08-17 19:00 324758018 Orust FC - Vallens IF Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-19 16:00 324758016 Svarteborgs FK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Skogsvallen
2018-08-22 19:00 324758019 Vallens IF - Svarteborgs FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-24 19:15 324758020 IK Rössö Uddevalla - Orust FC Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-26 11:00 324758021 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Stångenäs AIS LAIK Grohedsvallen
2018-08-31 19:00 324758023 Orust FC - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Ängö Schakt Arena
September
2018-09-03 19:30 324758022 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-05 19:15 324758027 IK Rössö Uddevalla - Svarteborgs FK Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-07 19:00 324758025 Stångenäs AIS LAIK - Orust FC Gullmarsvallen
2018-09-09 16:00 324758024 Svarteborgs FK - Stångenäs AIS LAIK Skogsvallen
2018-09-10 19:00 324758026 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Vallens IF Skarsjövallen
2018-09-12 19:15 324758030 IK Rössö Uddevalla - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-16 16:00 324758029 Svarteborgs FK - Orust FC Skogsvallen
2018-09-17 19:30 324758028 Vallens IF - Stångenäs AIS LAIK Stora Höga IP 2 Konstgräs