Spelprogram - Div 1 Flick Dalsland/Bohuslän 16-17 år 11 mot 11

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2018-05-04 19:00 324758003 Vallens IF - Orust FC 0 - 4 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-05-05 17:00 324758002 IK Rössö Uddevalla - Stångenäs AIS LAIK 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-06 11:30 324758001 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Svarteborgs FK 6 - 0 Skarsjövallen
2018-05-08 19:00 324758004 Orust FC - IK Rössö Uddevalla 1 - 5 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-05-09 19:30 324758005 Stångenäs AIS LAIK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 4 - 1 Gullmarsvallen
2018-05-13 16:00 324758006 Svarteborgs FK - Vallens IF 0 - 2 Sjövallen
2018-05-23 19:00 324758007 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Orust FC 5 - 3 Ödsmåls IP
2018-05-23 19:15 324758008 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 5 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-23 19:30 324758009 Stångenäs AIS LAIK - Svarteborgs FK 3 - 0 Gullmarsvallen
2018-05-29 19:00 324758011 Orust FC - Stångenäs AIS LAIK 0 - 1 Glimmaråsen
2018-05-31 19:00 324758012 Svarteborgs FK - IK Rössö Uddevalla 3 - 3 Sjövallen
Juni
2018-06-10 16:00 324758014 Orust FC - Svarteborgs FK 1 - 1 Ivars Färg Arena
2018-06-11 19:30 324758013 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - IK Rössö Uddevalla 0 - 3 Grohedsvallen
2018-06-25 19:30 324758010 Vallens IF - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 1 - 5 Stora Höga IP 2 Konstgräs
Augusti
2018-08-15 19:00 324758017 Stångenäs AIS LAIK - IK Rössö Uddevalla 0 - 2 Brastad Arena
2018-08-17 19:00 324758018 Orust FC - Vallens IF 4 - 0 Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-19 16:00 324758016 Svarteborgs FK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 1 - 4 Sjövallen
2018-08-22 19:00 324758019 Vallens IF - Svarteborgs FK 3 - 2 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-24 19:15 324758020 IK Rössö Uddevalla - Orust FC 5 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-26 11:00 324758021 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Stångenäs AIS LAIK 5 - 1 Grohedsvallen
2018-08-27 19:30 324758015 Stångenäs AIS LAIK - Vallens IF 1 - 0 Brastad Arena
September
2018-09-03 19:30 324758022 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla 1 - 6 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-05 19:15 324758027 IK Rössö Uddevalla - Svarteborgs FK 4 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-07 19:00 324758025 Stångenäs AIS LAIK - Orust FC 4 - 0 Brastad Arena
2018-09-10 19:00 324758026 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Vallens IF 4 - 0 Skarsjövallen
2018-09-13 19:00 324758023 Orust FC - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 3 - 0 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-09-16 16:00 324758029 Svarteborgs FK - Orust FC 4 - 0 Sjövallen
2018-09-17 19:30 324758028 Vallens IF - Stångenäs AIS LAIK 0 - 6 Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-23 16:00 324758024 Svarteborgs FK - Stångenäs AIS LAIK 0 - 2 Sjövallen
2018-09-27 19:00 324758030 IK Rössö Uddevalla - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 1 - 1 Rimnersvallen Konstgräs