Spelprogram - F 11-12 7 manna Kompisligan

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF Joel Ljung 0703755724 Röd, Blå, Röd
Brålanda IF/Åsebro IF Anna Maria Andersson 0707526472 Grön-vitrandig(vit rygg), Svart, Grön
Dals Långeds IK Mimmi Ljungqvist 0733426250 Vit, Svart, Vita
Eds FF lag 1 Sofia Sandberg 0706906398 Blå/Blå/Blå
Eds FF lag 2 Frida Eriksson 0739386395 Blå/Blå/Blå
Frändefors IF Erik Carlsson 0706400349 Röd/svart, Svart, Röda
Färgelanda IF Martin Larsson 052872282 0705569101 Röd/vit, Röd/vit, Röd/vit
Högsäters GF Monica Drottz 0766340408 Grön , Grön, Grön
IF Viken Peter Pettersson 0703187033 Ljusblå, vit, Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-26 19:00 Brålanda IF/Åsebro IF - Eds FF lag 2 Sörbyvallen
Maj
2017-05-03 18:30 Eds FF lag 1 - Högsäters GF Bergslätt IP
2017-05-03 18:30 IF Viken - Frändefors IF Hanebols IP
2017-05-10 18:30 Eds FF lag 2 - IF Viken Bergslätt IP
2017-05-11 18:30 Bengtsfors IF - Färgelanda IF Långevi
2017-05-13 10:00 Högsäters GF - Dals Långeds IK Genevi IP
2017-05-13 13:00 Frändefors IF - Bengtsfors IF Frendevi IP
2017-05-14 10:00 Färgelanda IF - Eds FF lag 1 Högalid IP
2017-05-15 18:30 IF Viken - Brålanda IF/Åsebro IF Hanebols IP
2017-05-17 18:00 Dals Långeds IK - Färgelanda IF Ekhagsvallen
2017-05-17 18:30 Eds FF lag 1 - Frändefors IF Bergslätt IP
2017-05-17 18:30 Brålanda IF/Åsebro IF - Bengtsfors IF Sörbyvallen
2017-05-18 18:30 Bengtsfors IF - Eds FF lag 2 Klockerudsvallen
2017-05-21 10:00 Färgelanda IF - Högsäters GF Högalid IP
2017-05-21 11:00 Frändefors IF - Dals Långeds IK Frendevi IP
2017-05-21 17:00 Eds FF lag 2 - Eds FF lag 1 Bergslätt IP
2017-05-23 18:00 Dals Långeds IK - Eds FF lag 2 Ekhagsvallen
2017-05-23 18:30 Högsäters GF - Frändefors IF Genevi IP
2017-05-24 18:30 Eds FF lag 1 - Brålanda IF/Åsebro IF Bergslätt IP
2017-05-29 18:30 Brålanda IF/Åsebro IF - Dals Långeds IK Sörbyvallen
2017-05-31 18:30 Eds FF lag 2 - Högsäters GF Bergslätt IP
Juni
2017-06-01 18:30 Bengtsfors IF - IF Viken Långevi
2017-06-03 12:00 IF Viken - Eds FF lag 1 Hanebols IP
2017-06-04 17:00 Frändefors IF - Färgelanda IF Frendevi IP
2017-06-10 10:00 Högsäters GF - Brålanda IF/Åsebro IF Genevi IP
2017-06-11 10:00 Färgelanda IF - Eds FF lag 2 Högalid IP
2017-06-11 11:00 Dals Långeds IK - IF Viken Ekhagsvallen
2017-06-11 17:00 Eds FF lag 1 - Bengtsfors IF Bergslätt IP
2017-06-15 18:30 Bengtsfors IF - Dals Långeds IK Långevi
2017-06-16 18:15 Brålanda IF/Åsebro IF - Färgelanda IF Rudevi IP
2017-06-18 12:00 IF Viken - Högsäters GF Hanebols IP
2017-06-18 17:00 Eds FF lag 2 - Frändefors IF Bergslätt IP
2017-06-19 18:00 Dals Långeds IK - Eds FF lag 1 Ekhagsvallen
2017-06-19 18:30 Högsäters GF - Bengtsfors IF Genevi IP
2017-06-20 18:00 Frändefors IF - Brålanda IF/Åsebro IF Frendevi IP
2017-06-21 18:30 Färgelanda IF - IF Viken Högalid IP
2017-06-21 18:30 Högsäters GF - Eds FF lag 1 Genevi IP
2017-06-27 18:30 Frändefors IF - IF Viken Frendevi IP
2017-06-28 18:30 Färgelanda IF - Bengtsfors IF Högalid IP
Juli
2017-07-02 17:00 Eds FF lag 2 - Brålanda IF/Åsebro IF Bergslätt IP
Augusti
2017-08-13 12:00 Brålanda IF/Åsebro IF - IF Viken Rudevi IP
2017-08-16 18:30 Eds FF lag 1 - Färgelanda IF Bergslätt IP
2017-08-16 18:30 Eds FF lag 2 - Bengtsfors IF Bergslätt IP
2017-08-20 11:00 IF Viken - Eds FF lag 2 Hanebols IP
2017-08-20 11:00 Dals Långeds IK - Högsäters GF Ekhagsvallen
2017-08-20 17:00 Frändefors IF - Eds FF lag 1 Frendevi IP
2017-08-22 18:30 Bengtsfors IF - Frändefors IF Långevi
2017-08-23 18:00 Färgelanda IF - Dals Långeds IK Högalid IP
2017-08-24 18:00 Högsäters GF - Färgelanda IF Genevi IP
2017-08-27 11:00 Dals Långeds IK - Frändefors IF Ekhagsvallen
2017-08-27 17:00 Eds FF lag 1 - Eds FF lag 2 Bergslätt IP
2017-08-29 18:30 Bengtsfors IF - Brålanda IF/Åsebro IF Långevi
2017-08-29 18:30 Frändefors IF - Högsäters GF Frendevi IP
2017-08-30 18:00 Eds FF lag 2 - Dals Långeds IK Bergslätt IP
September
2017-09-02 10:00 IF Viken - Bengtsfors IF Hanebols IP
2017-09-02 12:00 Brålanda IF/Åsebro IF - Eds FF lag 1 Sörbyvallen
2017-09-06 18:00 Brålanda IF/Åsebro IF - Frändefors IF Sörbyvallen
2017-09-09 10:00 Högsäters GF - Eds FF lag 2 Genevi IP
2017-09-09 13:00 Eds FF lag 1 - IF Viken Bergslätt IP
2017-09-10 00:00 Dals Långeds IK - Brålanda IF/Åsebro IF Ekhagsvallen
2017-09-10 11:00 Färgelanda IF - Frändefors IF Högalid IP
2017-09-13 18:00 IF Viken - Dals Långeds IK Hanebols IP
2017-09-14 18:00 Bengtsfors IF - Eds FF lag 1 Långevi
2017-09-16 12:00 Frändefors IF - Eds FF lag 2 Frendevi IP
2017-09-17 12:00 Brålanda IF/Åsebro IF - Högsäters GF Rudevi IP
2017-09-17 13:30 Eds FF lag 2 - Färgelanda IF Bergslätt IP
2017-09-19 18:30 Dals Långeds IK - Bengtsfors IF Ekhagsvallen
2017-09-23 10:00 Högsäters GF - IF Viken Genevi IP
2017-09-24 11:00 Färgelanda IF - Brålanda IF/Åsebro IF Högalid IP
2017-09-24 11:00 Eds FF lag 1 - Dals Långeds IK Bergslätt IP
2017-09-28 18:30 Bengtsfors IF - Högsäters GF Långevi
Oktober
2017-10-01 12:00 IF Viken - Färgelanda IF Hanebols IP