Tabell och resultat - Div 1 Flick Dalsland/Bohuslän 16-17 år 11 mot 11

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2018-06-11 19:30 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - IK Rössö Uddevalla 0 - 3 Grohedsvallen
2018-06-10 16:00 Orust FC - Svarteborgs FK 1 - 1 Ivars Färg Arena
2018-05-31 19:00 Svarteborgs FK - IK Rössö Uddevalla 3 - 3 Sjövallen
2018-05-29 19:00 Orust FC - Stångenäs AIS LAIK 0 - 1 Glimmaråsen
2018-05-23 19:30 Stångenäs AIS LAIK - Svarteborgs FK 3 - 0 Gullmarsvallen
2018-05-23 19:15 IK Rössö Uddevalla - Vallens IF 5 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
2018-05-23 19:00 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Orust FC 5 - 3 Ödsmåls IP
2018-05-13 16:00 Svarteborgs FK - Vallens IF 0 - 2 Sjövallen
2018-05-09 19:30 Stångenäs AIS LAIK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål 4 - 1 Gullmarsvallen
2018-05-08 19:00 Orust FC - IK Rössö Uddevalla 1 - 5 Tavlebordsvallen konstgräs
2018-05-06 11:30 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Svarteborgs FK 6 - 0 Skarsjövallen
2018-05-05 17:00 IK Rössö Uddevalla - Stångenäs AIS LAIK 3 - 0 Rimnersvallen Konstgräs
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
IK Rössö Uddevalla 5 4 1 0 19-4 15 13 2 2 0 0 8-0 8 6 3 2 1 0 11-4 7 7
Stångenäs AIS LAIK 4 3 0 1 8-4 4 9 2 2 0 0 7-1 6 6 2 1 0 1 1-3 -2 3
Ljungskile SK/ Grohed/ Ödsmål 4 2 0 2 12-10 2 6 3 2 0 1 11-6 5 6 1 0 0 1 1-4 -3 0
Orust FC 5 1 1 3 9-12 -3 4 3 0 1 2 2-7 -5 1 2 1 0 1 7-5 2 3
Vallens IF 3 1 0 2 2-9 -7 3 1 0 0 1 0-4 -4 0 2 1 0 1 2-5 -3 3
Svarteborgs FK 5 0 2 3 4-15 -11 2 2 0 1 1 3-5 -2 1 3 0 1 2 1-10 -9 1
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2018-06-25 19:30 Vallens IF - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-15 19:00 Stångenäs AIS LAIK - IK Rössö Uddevalla Gullmarsvallen
2018-08-17 19:00 Orust FC - Vallens IF Ängevi (Myckleby IK)
2018-08-19 16:00 Svarteborgs FK - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Skogsvallen
2018-08-22 19:00 Vallens IF - Svarteborgs FK Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-08-24 19:15 IK Rössö Uddevalla - Orust FC Rimnersvallen Konstgräs
2018-08-26 11:00 Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål - Stångenäs AIS LAIK Grohedsvallen
2018-08-31 19:00 Orust FC - Ljungskile SK/Grohed/Ödsmål Ängö Schakt Arena
2018-09-03 19:30 Vallens IF - IK Rössö Uddevalla Stora Höga IP 2 Konstgräs
2018-09-05 19:15 IK Rössö Uddevalla - Svarteborgs FK Rimnersvallen Konstgräs
2018-09-07 19:00 Stångenäs AIS LAIK - Orust FC Gullmarsvallen
2018-09-09 16:00 Svarteborgs FK - Stångenäs AIS LAIK Skogsvallen