Dalslands FF

Telefon 0530-101 81
E-post dalslandsff@telia.com
Besök Storgatan 10, Mellerud

Bankgiro: 246-6795
Swish: 1234521589
Organisationsnummer: 862000-2645

Dalslands FF - kansliet

4 vanliga frågor om Dalslands FF

  • På nedanstående länk finns en film som beskriver anmälan. https://www.youtube.com/watch?v=iskI8aVWPK8
  • På nedanstående länk finns en film som beskriver registrering. https://www.youtube.com/watch?v=U3SRj3ulB6g
  • På nedanstående länk finns en film som beskriver hur man skapar föreningsanvändare. https://www.youtube.com/watch?v=eUfLinIN4gQ
  • och fjärde svaret

Dalslands FF - styrelse

Ordförande

Stefan Broberg

Tel: 0530-510 65
Mobil: 070-674 62 41
E-post: brobergslantbruk@hotmail.se

 

Nils-Gösta Olsson

ledamot

Tel: 0530-109 85
Mobil: 070-748 11 52
E-post: nilsgosta49@gmail.com

Jan Mossberg

ledamot

Mobil: 073-813 73 78
E-post: janaka@telia.com

Maria Pettersson Lans

Adj. ledamot/sekreterare

Mobil: 0733847108
E-post: maria.pettersson@dalslandsff.se

 

Johnny Gustavsson

ledamot

Mobil: 070-8567859
E-post: johnnygustavsson84@gmail.com

Per-Erik Norlin

ledamot

Mobil: 073-420 10 56
E-post: pelle.norlin@dalsed.se

Ordförande

Leif Källén

Tel: 0528-406 95
Mobil: 070-661 01 10
E-post: leif.kallen@norautron.com

Morgan Karlsson

ledamot

Mobil: 070-603 59 23
E-post: morgan.karlsson@dalsed.se

Roland Strandh

ledamot

Mobil: 070-280 30 37
E-post: domarrolle@hotmail.com

Patrik Dahlin

ledamot

Tel: 0532-230 17
Mobil: 070-538 34 69
E-post: patric.dahlin@telia.com

Stefan Nilsson

ledamot

Tel: 0521-309 21
Mobil: 070-669 86 45
E-post: stefan.nilsson@hellbergsdorrar.se

Ordförande

Gerhard Jansson

Mobil: 070-563 91 02
E-post: gerhard.jansson@telia.com

 

Jan Hagelbrand

ledamot

Tel: 0532-511 44
Mobil: 0761022159
E-post: jhagelbrant@gmail.com

 

Sara Tegnér

ledamot

Mobil: 070-926 58 40
E-post: sara.tegner@rfsisu.se

 

Åke Nilsson

Ordförande

Tel: 0532-203 22
Mobil: 070-652 56 25
E-post: ake.n.20322@telia.com

Magnus Sahlin

ledamot

Tel: 0532-140 10
Mobil: 070-608 20 93
E-post: magnus.sahlin@telia.com

 

Robert Svensson

ledamot

Mobil: 070-312 11 32
E-post: robert.stenlyckan@telia.com

 

Mikael Israelsson

adj.

Tel: 0530-101 81
Mobil: 070-227 53 85
E-post: mikael.israelsson@dalslandsff.se

 

Ordförande

Brittmarie Hartman Prim

Tel: 0531-421 85

Mobil: 073-325 53 04
E-post: prim@vastfrakt.se

Calle Andersson

Mobil: 072-3065515
E-post: calle.anderson@hotmail.com

Ansvarsområde: Fotboll i Grundskolan

Mariette Thorsson

ledamot

Mobil: 073-314 30 74
E-post: mariette.thorsson@gmail.com

Mikael Israelsson

ledamot

Tel: 0530-101 81
Mobil: 070-227 53 85
E-post: mikael.israelsson@dalslandsff.se

 

Ordförande

Åke Nilsson

Tel: 0532-203 22
Mobil: 070-652 56 25
E-post: ake.n.20322@telia.com

Owe Fjällstål

sekreterare

Tel: 0530-127 74
E-post: owe.mellerud@telia.com

Sune Källén

vice ordförande

Tel: 0534-103 87
Mobil: 070-897 07 11

Arne Källèn

ledamot

Tel: 0528-406 73
Mobil: 070-557 06 73
E-post: arne.kallen@gmail.com

Jan-Åke Åhlander

ledamot

Mobil: 070-553 21 72
E-post: jan-ake@mibest.se

Lennart Svensson

ledamot

E-post: lennart.052130810@hotmail.com

Malin Carlsson

Auktoriserad revisor

Mobil: 0705-72 85 16

Anna De Blance

Auktoriserad revisor, suppleant

Tel: 0522-64 65 00

 

Kjell Pettersson

Revisorsuppleant

Tel: 0532-101 61

Holger Andersson

Revisorsuppleant

Tel: 0532-143 33

 

 

 

 

Ordförande

Göran Hansson

Tel: 0531-304 98
Mobil: 070-358 44 37
E-post: goran.hansson41@hotmail.com

Yvonne Andersson

ledamot

Mobil: 070-3327924
E-post: yvonne.andersson@dalsbank.se

Tore Persson

ledamot

Tel: 0530-203 00
Mobil: 070-799 07 07
E-post: 053020300@telia.com

Bengt Janveden

ledamot

 

Jan-Åke Åhlander

ledamot

Mobil: 070-5532172
E-post: jan-ake@mibest.se

Ingemar Carlsson

Mobil: 070-6438064
E-post: 052810001@telia.com

Åke Nilsson

Tel: 0532-203 22
Mobil: 070- 652 56 25
E-post: aka.n20322@telia.com